Alaplı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı YG-AG Elektrik Şebekesi, ENH ve Kamera Sistemi Yapılması İşi sözleşmesi 29.04.2019 tarihinde Kaymakamlık Makamında ihaleyi kazanan Girişim Elektrik Taah. Tic. San. ve A.Ş. ile imzalandı.
![](https://www.alapliosb.org.tr/wp-content/uploads/2019/04/Elektrik_sozlesme_1.jpg)
Alaplı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı YG-AG Elektrik Şebekesi, ENH ve Kamera Sistemi Yapılması İşi sözleşmesi 29.04.2019 tarihinde Kaymakamlık Makamında ihaleyi kazanan Girişim Elektrik Taah. Tic. San. ve A.Ş. ile imzalandı.