Alaplı OSB Yatırımcılarından Deprem Bölgesine Gıda Yardımı

            06 Şubat 2023 Pazartesi günü Kahramanmaraş İline bağlı Pazarcık ve Elbistan İlçelerinde 7,7 ve 7,6 büyüklüklerinde meydana gelen deprem felaketinden etkilenen 10 İlimizde insani yardım malzemesi göndermek amacıyla Alaplı Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren değerli yatırımcılarımızın katılımlarıyla yardım kampanyası düzenlenmiştir.

            Söz konusu kampanya kapsamında 36 yatırımcılarımızdan toplanan toplamda 359.520,00 TL’nin OSB hesabına yatırılması sağlanmıştır. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü ile gerekli temaslar kurulmuş ve Genel Müdürlüğün Ankara’daki deposundan toplamda 326.400,00 TL değerinde 1.020 adet gıda kolisi yatırımcılarımız adına deprem bölgesine (Hatay AFAD Merkez Depo) teslim edilmiştir.

            Geriye kalan 33.120,00 TL ile Tarım Kredi Kooperatifi Alaplı Şubesinden 20 koli kişisel bakım ve hijyen malzemesi ile 50 koli temel gıda malzemesi Alaplı Kaymakamlığı tarafından organize edilen yardım tırına yüklenerek yine yatırımcılarımız adına deprem bölgesine gönderilmiştir. Tüm yatırımcılarımıza bu kampanyaya katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.